Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie щоб надавати послуги, що найбільш відповідають вашим потребам, а також накопичувати статистичну інформацію для аналізу та покращення наших послуг та сайтів...
ОК

Як правильно доглядати за виробами з шкірозаміника
Таемниці чистоти офісного дивана


Так звана "єкошкіра", більш відома як шкірозамінник — один з найпрактичніших, довговічних і стильних видів оббивки для офісних і домашніх меблів. Подібні дивани виглядають сучасно, підходять до різних інтер'єрів і цілом не вимагають особливого догляду з боку власника.


Сьогодні ми поділимося кількома хитрощами, що необхідно робити для підтримки акуратного зовнішнього вигляду меблів з шкірозамінника. Розкажемо, чого варто уникати і які найпоширеніші помилки допускають в процесі експлуатації шкіряних меблів.


При дотриманні цих простих порад, термін експлуатації оббивки з "єкошкіри" значно зростає і меблі не вимагають заміни покриття протягом від 7 років.




Які помилки найчастіше припускаються


Найчастіше офісні дивани мають такі «проблеми»:

  1. Виникають потертості на спинці, підлокітниках.
  2. Зношується матеріал сидінь.
  3. Оббивка тріскається, виникають прориви матеріалу в різних місцях.
  4. Змінюється відтінок шкірозамінника: матерія вигоряє цілком або з'являється нерівномірність кольору.
  5. Кожзам трусне, втрачає жорсткість.
  6. Матерія набуває м'якості, з'являється липкість і з часом шкіряне покриття починає відставати від текстильної основи тканини.
  7. Розривається один або кілька швів, нитки починають лопатись.
  8. За роки експлуатації матерія покривається плямами, наприклад, від пролитих напоїв.
  9. Виріб має неакуратний, заношений вид з-за запорошених плям — пил накопичується в важкодоступних місцях.

В тому разі, якщо йдеться про меблювання офісу, пропонувати клієнтам сісти на неакуратний шкіряний диван — це останнє, що хочеться зробити. Тому, щоб не змінювати оббивку кожних 1,5-2 роки, варто з моменту покупки просто правильно доглядати за шкіряним виробом.

Рекомендуємо уникати наступних дій при догляді за шкірозамінником:


  • Використовувати рідкі миючі засоби та воду. Не варто просочувати матеріал водою - від цього шкірозамінника стає м'яким, а внутрішній поролон просочується вологою, що може надалі викликати неприємний сирий запах від меблів. Очистити пляму можна м'якою, вологою (але не мокрою!) ганчіркою.

  • Сушити шкіряний диван феном за допомогою обігрівача, вентилятора або будь-якого іншого побутового приладу. Термічний вплив також негативно позначається на довговічності оббивки.

  • Проливати на диван напої із цукром, а також барвниками. Погодимося, спеціально ніхто не поливатиме диван кока-колою — зазвичай, це відбувалося випадково. Однак все ж таки постарайтеся не піддавати тканину впливу солодких газованих напоїв, чаю, кави та інших фарбуючих речовин.

  • Задіяти не призначені для шкірозамінника хімічні засоби, соду, сіль та будь-які абразивні речовини, які часто використовуються господинями в процесі збирання. Якщо не вдалося вивести пляму за допомогою вологої ганчірки — шукайте у господарських магазинах спеціальні засоби для очищення шкірозамінника.

  • Вдаватися до хлорвмісних відбілювачів та інших засобів навіть для білого шкірозамінника. Вони роз'їдають тканину та знижують її стійкість до механічних впливів.

  • Застосовувати скребки, жорсткі щітки та будь-які вироби, здатні подряпати тканину.

Як вивести пляму на дивані зі шкірозамінника.


Незважаючи на всю акуратність, пляма все ж з'явилася?

Не варто засмучуватися, вивести навіть дуже складні плями з шкіряних виробів можна.

Ми поділимося з вами інструкцією, як це зробити.

Кулькова або гелева ручка: виводимо пляму зі шкірозамінника



Чорнило, гель або фломастер — все це канцелярське приладдя є в будь-якому офісі, а значить — потенційний ризик забруднити ними красиву шкіряну оббивку.


Перше, що варто знати — бажано виводити забруднення відразу, не відкладаючи на потім, адже чим довше тягнути — тим глибше в тканини попаде барвник.

1

Якщо в офісі не виявилося спеціальної речовини для очищення шкіряних виробів, візьміть просте господарське мило і намочіть його до утворення піни. Зверніть увагу: мило має бути вологим, але не розмоченим.

Потріть пляму бруском мила, потім делікатно видаліть піну вологою ганчіркою. Якщо необхідно - повторіть процедуру. Головне — уникайте розмокання тканини.

2

Побризкайте пляму лаком для волосся, відразу зітріть сухою ганчіркою. При  необхідності  — повторіть ще раз.

3

Ватний тампон промокніть спиртом і делікатно приберіть забруднення. Після цього обов'язково протріть місце вологою ганчіркою, щоб видалити залишки спирту.

Для страхування, спробуйте вибраний спосіб на невидному місці якщо оббивка не втрачає колір, можете використовувати бажаний спосіб і діяти вже там, де це потрібно.

Чистимо світлий офісний диван професійними засобами ТМ Мікс-Лайн



З темними оббивками в експлуатації, звичайно, виникає менше труднощів. На чорному не так помітні плями та різні забруднення, чого не можна сказати про світлі офісні дивани або крісла з еко-шкіри.


Для догляду за світлим диваном та іншими меблями зі шкірозамінника варто використовувати:

очищувач шкіри ТМ Мix-Line Cleaner, підходить, до речі, і для автомобільних салонів;

лосьйон для еластичності шкіри та еко-шкіри ТМ Мix-Line Lotion.


Всі ці засоби допомагають очистити матерію від плям, усунути пил у важкодоступних місцях, позбутися неприємного запаху і в цілому освіжити світлий диван всього за кілька хвилин.



Зверніть увагу: світлий шкірозамінник і еко-шкіру не можна чистити за допомогою соди, хлорних і кисневих відбілювачів, соку лимона та інших народних методів. Ці речовини, хоч і можуть відчистити, наприклад, пляму від фломастеру, але нададуть шкірі брудного жовтого відтінку.

В завершення


Тепер вам відомо, як саме можна доглядати за офісними шкіряними меблями, чого варто уникати і як діяти в разі, якщо пляма все-таки з'явилася на оббивці.


В завершення зауважимо, що на термін служби і простоту догляду також безпосередньо впливає якість тканини шкірозамінника або екошкіри. Тому при покупці звертайте увагу на ці характеристики.


Компанія «Мікс-Лайн» використовує тільки високоякісний шкірозамінник, що пройшов всі необхідні тести міцності, стійкості до пошкоджень і інших агресивних факторів.